Sakarya Büyükşehir Belpaş A.Ş.

Başkandan

Sakarya, kültürlerin bir arada yaşadığı, zengin coğrafi imkanlara sahip, ülkemizin gözde şehirlerinden bir tanesi. Bu zengin kültür ve coğrafi imkanları verimli bir şekilde kullanabilmek; hemşehrilerimize layık oldukları hizmetleri en iyi şekilde verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.


Yeşilin ve mavinin bütün tonlarının, insanların en güzellerinin, tarımın en verimlisinin olduğu kentimizde; hemşehrilerimize de en iyi hizmeti vermek en büyük gayelerimizden biridir. Sakarya sevgimiz bizlere bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji veriyor. Bu enerjimizi kaliteli ve uygun fiyatları ile yiyecek içecek ve gıda hizmetlerini sizlere sunmak için harcıyoruz. 


Sizleri saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. 

 

Hakkımızda

Belpaş İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Tic. Ve San. A.Ş 1992 yılında faaliyete geçen Sakarya Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur.

Belpaş A.Ş. olarak amacımız; belediye iştiraki olmanın bilinciyle, hizmet/kar dengesini gözeterek, çeşitli alanlarda gösterdiğimiz faaliyetlerle şehrin geleceğine yön verecek yatırımlarda bulunmaktır.

%100 hissesi Sakarya Büyükşehir Belediyesine ait olan Belpaş A.Ş'nin sermayesi 13.400,000 TL'dir.

Şirketimiz; şehrin hatıralarının canlandığı Şemsiyeli Bahçe içerisinde Çay Dünyası, yeni yerleşim bölgesinde kurulan Belpaş Akaryakıt İstasyonu ve bölgenin sosyal yaşamını canlandıran Yenikentpark, Yenikent Sosyal Tesisleri ve Korucukpark, kent içinde orman keyfi sunması açısından Türkiye'de ilk olan Ormanpark, şehir merkezinde 160.000 m2 lik yemyeşil bir alan üzerine kurulu Kentpark ile kalite ve güvenin öncüsü olarak halkımıza hizmet etmektedir.

Organizasyon Şeması

Kurumsal Kimlik